* 881380659* * 74 8132638 * FB ZwiazekKynologicznyPl
Współpraca

Współpraca

Od Początku działania naszej organizacji cechował nas profesjonalizm  kierowaliśmy się starymi  utartymi zasadami kynologii i dążyliśmy do zapewnienia naszym członkom wszelkich możliwości zaistnienia w świecie hodowlanym.
Rok 2019 stał się  rokiem rozwojowym dla naszej organizacji zawarliśmy szereg cennych umów.
Związek Kynologiczny PL stał się członkiem Federacji Organizacji Kynologicznej .Jednocześnie wejście  ZK.PL do światowego projektu WDF otworzyło naszym hodowcom okno na świat.  W dniu 23 listopada 2019 roku w Moskwie zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Federacją Organizacji Kynologicznych FOK oraz Internationale Kennel Union IKU. Podpisy złożyli Prezydenci organizacji :IKU Władimir Urażewski.  FOK Zbigniew Paweł Zieliński. Porozumienie dotyczy wzajemnego honorowania dokumentów hodowlanych. Ocen i tytułów wystawowych. Uczestnictwa w wystawach członków organizacji. Honorowania uprawnień sędziowskich.

W 2022 związku z działaniami wojennymi współpraca została wstrzymana .

W dniu 22.11.2022 rozwiązana  została współpraca z FOK tym samym zakończyła się współpraca z WDF. Zostały zawarte nowe umowy partnerskie .

24.11.2022 Związek Kynologiczny PL stał się członkiem Global Cynology  Union Na zasadzie partnerstwa  ZK.PL współpracuje z

  • Polskie Centrum Miłośników Psów Rasowych
  • Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus
  • Związek Hodowców Psów Rasowych

Związek Kynologiczny PL współpracuje z Centralną Bazą Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie – CBDZOE – www.cbdzoe.pl

Możesz zarejestrować swoje zwierzę również samodzielnie.

Od początku swego istnienia stawiamy  nacisk  na zapobieganie bezdomności zwierząt. W tym celu organizuje liczne kampanie pod tytułem ,,Nie jestem niczyj”  Wszystkie psy zarejestrowane u nas są nie tylko oznakowane i w prowadzone w wewnętrzne rejestry ale również w bazie CBDZOE Tylko rejestr w ogólnodostępnej bazie  w przypadku zagubienia umożliwi zwierzęciu w łatwy i prosty sposób wrócić do domu.

Gabinet weterynaryjne z którymi współpracujemy
i które świadczą nam usługi:

Woj Podlaskie Woj Mazowieckie Woj  Śląskie
Szepietowo
Elżbieta Maciąg
Dogwet
Radom
Marek Szulga
Gabinet weterynaryjny Ustronie
Bielsko Biała
Arkadiusz Wątroba
Przychodnia weterynaryjna AS 
Woj Kujawsko Pomorskie Woj Pomorskie Woj Zachodnio pomorskie
Wąbrzeźno
Bartosz Czarnowski
Woj Warmińsko Mazurskie Woj Łódzkie Woj Świętokrzyskie
Woj Wielkopolskie Woj Lubuskie Woj Opolskie
Laski Dolne
Zbigniew Szczodrowski
Nowa Sól
Woj Lubelskie Woj Małopolskie 
Nowy Sącz
Lecznica weterynaryjna Serwin